NAMŲ GLOBA

Nevadiname savęs prieglauda, esame SUPLOTANOSIŲ NAMAI. „DogSpoto“ organizacija yra tik laikina stotelė tarp šuns buvusio gyvenimo ir naujojo gyvenimo tikruose namuose. Mūsų organizacija neturi būstinės, mes neturime nustatytų darbo valandų. Tačiau mes turime šaunių savanorių, kuriuos vadiname „DogSpoto“ komanda arba, tiesiog „DogSpoto“ šeima. Šiuo metu mūsų savanorių ir globėjų namų tinklas apima įvairius Lietuvos kampelius, tačiau pagrindiniai „taškai“ yra Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje.

Į dažniausiai girdimą klausimą, ar globotiniai neprisiriša prie laikinos šeimos ir jiems nėra sunku keliauti į naujus tikruosius namus, atsakome – negi jums tikrai atrodo, kad keturkojis patirs mažiau streso tą laiką leisdamas perpildytose prieglaudose vienas. Ar žinote, kiek suplotanosiui yra brangus žmogaus dėmesys?

NĖRA TAIKOMA EUTANAZIJA

Mūsų organizacijoje gyvūnams nėra taikoma eutanazija ir mes niekada nenusigręžiame bei nesakome „NE“ suplotanosiui, kuriam reikia pagalbos, dėl jo ligų, medicininių poreikių ar amžiaus.

VETERINARINĖ PRIEŽIŪRA

Savo globotiniams užtikriname reikiamą veterinarinę priežiūrą bei gydymą. Globotiniams atliekamos apžiūros, kraujo tyrimai, jie nukirminami, skiepijami, ženklinami. Tai tik dalis atliekamų procedūrų – būtent veterinarinės išlaidos sudaro didžiausią mūsų sąnaudų dalį. Sudėtingos operacijos, kompiuterinės tomografijos tyrimai, kokybiški gydomieji pašarai.

Labai svarbus aspektas – sterilizacija ir kastracija. Tai vienintelis būdas kontroliuoti beglobių gyvūnų populiaciją bei užkirsti kelią į vieną ar kitą veislę panašių gyvūnų išnaudojimui.

Didelį dėmesį skiriame globotinių emociniams poreikiams bei elgsenos problemoms.

Apie 80 procentų mūsų globojamų suplotanosių yra smarkiai neprižiūrėti ir apleisti, taigi jų paruošimas į naujus namus gali užtrukti nuo 3 iki 6 mėnesių.

ATSAKINGAS ŠEIMININKO PASIRINKIMAS

Viena svarbiausių vertybių, kurią mes skatiname kaip organizacija yra atsakingas, apgalvotas, savalaikis ir įvertintas augintinio pasirinkimas, kai jūsų šeima norės įsigyti globotinį. Dėl to mes ir patys savo veikloje pirmiausiai vadovaujamės šia vertybe – kiekvienam globotiniui naują šeimininką išrinkti atsakingai, apgalvotai, įvertintai ir tinkamu metu.

Mes didžiuojamės tuo, kad „DogSpoto“ globotiniai nėra dalinami impulsyviai. Mes turime atrankos procesą, kuriuo kaskart vadovaujamės.

Pirmasis žingsnis – užpildyti norėtojo anketą.