Kadangi „DogSpotas“ yra ne pelno siekianti viešoji įstaiga, už didžiąją veiklai reikalingą lėšų dalį esame dėkingi paprastiems žmonėms. Priešingai nei daugelis galvoja, valstybė nefinansuoja gyvūnų prieglaudų ir gyvūnų gerovės organizacijų veiklų. Pagrindiniai aukotojai yra gyventojai bei įmonės, taip pat reikiamų lėšų pavyksta surinkti įvairių renginių (pavyzdžiui, Kalėdinės mugės beglobiams paremti) bei pavienių žmonių iniciatyvumo dėka. Didelė finansinė paspirtis – 1,2 proc. nuo GPM parama, kurią gauname kartą per metus.

Prisidėti prie „DogSpoto“ veiklos galima įvairiausiais būdais: galite skirti savo laiką, įgūdžius, užsiimti laikina globa arba skirti norimo dydžio auką (mažų aukų – nėra).

Jūsų aukos padės mums užtikrinti tinkamą globotinių priežiūrą bei gydymą, kuris ne retai iš tiesų siekia įspūdingas sumas. Ar žinojote, kad vidutinės išlaidos, kurių prireikia norint paruošti vieną mūsų globotinį išvykimui į naujus namus, paprastai siekia apie 500 eurų?

Nepaisant mūsų patirtų gelbėjimo išlaidų, norėdami į savo šeimą priimti „DogSpoto“ globotinį neturėsite mokėti jokių mokesčių. Mes esame tikri, kad geriausia „auka“ ar „dovana“ yra NAUJI ir TIKRI namai mūsų išglobotam suplotanosiui. Nepriklausomai nuo jo amžiaus, išvaizdos ir sveikatos ypatumų.

PADĖKITE MUMS PADĖTI TIEMS, KURIE SAVIMI PASIRŪPINTI NEGALI:

Tiesioginiu pavedimu į VšĮ „DogSpotas“ sąskaitą:

Gavėjas VšĮ „DogSpotas“
Gavėjo kodas 303167452
A/s. LT68 7300 0101 3720 8824
Mokėjimo paskirtis – Parama

Gerus darbus turi galimybę daryti ir draugai užsienyje.