Sveiki,

esu Indrė. Visą savo gyvenimą namo parsitempdavau tai vieną tai kitą gatvėje sutiktą vienišą keturkojį, kuriam niekas kitas jau daugiau padėti nenorėjo. Taip aš augau – nuolat mylėdama tuos, kurių niekas kitas jau nebemyli. Prieš septynerius metus ši popaskaitinė ir podarbinė veikla tapo mano pagrindinė – įkūrėme suplotanosių namus – DogSpotas.

Mano meilė suplotanosiams lėmė tai, kad žinau gerokai daugiau apie būtent šių veislių atstovams (prancūzų buldogams, anglų buldogams, mopsams, pekinams, bokseriams, o daugiausiai – šių veislių mišrūnams) būdingas ligas, tikėtinas problemas bei kaip jiems padėti. Tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios nusprendėme specializuotis ir visą savo laiką ir dėmesį skirti nuskriaustiems, beglobiams bei ligotiems suplotanosiams. Nors nuolat turime ir po vieną kitą kitų veislių globotinį:).

Esu labai neatspari dvigubiems standartams, dėl to savo misija laikau kuo daugiau ir kuo garsiau kalbėti apie šalyje egzistuojančias nelegalių daugyklų, neveikiančios jų priežiūros sistemos, žmonių nesąmoningumo problemas.

Ačiū, kad domitės mūsų veikla,
Jūsų Indrė