„DogSpoto“ pensione nuolat gyvena virš dešimties suplotanosių, o kas juos myli – tas jau tikrai žino, kad plaukai yra nuolatinis mūsų gyvenimo palydovas.

Taigi siurblio mums reikia gero, ne bet kokio, kad bent du garantinius metus tarnautų. Tikrai gi, jeigu nori gero daikto dviems metams, reikia domėtis, pasiklausinėti kaimynų, nuvažiuoti į vieną kitą parduotuvę, pasikalbėti su pardavėjais, na, jau mažų mažiausiai bent pagooglinti ir paskaityti atsiliepimus.

Kokie būna siurbliai?

Pirmiausiai siurbliai būna laidiniai ir belaidžiai pakraunami. Pasirodo, pakraunami laiko trumpiau, dėl to renkantis verta atsižvelgti į savo namų plotą.

Taip pat siurbliai būna įvairaus galingumo – sako, reikėtų rinktis individualiai pagal savo poreikius, ką ir kur siurbsime.

Tiems, kas turi augintinių namuose, yra gi ir specialių antgalių šeriams surinkti.

Siurbliai gali turėti ir papildomų funkcijų: plaunantys su vandeniu, gariniai, dezinfekuojantys. Visi patarė gerai pagalvoti apie savo poreikius ir galimybes, kokios funkcijoms mums svarbios.

Jau nekalbam apie manevringumą, kiek kampų namuose – kaip lengvai juos pasieks, o dar – po lova, ar patogu bus siurbti.

Šiukšlių talpa – net ir tai svarbu renkantis siurblį. 

Gamintojo patikimumas – nepirksime gi dabar kažkokio pirmą kartą girdimo, apie kurį niekas nė girdėjęs nėra. Ką reikės daryti, jei bus brokuotas ar labai greit suges. Čia gi du metai priešaky.

Na, išvada paprasta – siurblį pirkti ya labai atsakingas sprendimas. Reikia įvertinti savo sąlygas, norus, siurblio funkcionalumus. Dažnai net reikia pasitarti su specialistu, nes kitaip neišsirinksi būtent sau tinkamo.

O kaip dažniausiai perkami keturkojai?

Argi ne tiesa, kad naują šeimos narį draugą artimiausiems keliolikai metų dauguma perkame pamiršę įsivertinti savo galimybes, norus, šuns charakterį ir veisėjo patikimumą.

  1. Skelbiu.lt
  2. O kokie gražūs, mieli ir vienodi visi nuotraukose
  3. Nu tai duokit man tą pigiausią

Tiesa?