Apie Bo

😍 RIMTAS VYRUKAS BO IEŠKO NAMŲ 😍

Trumpas dosjė: apie 5 metų amžiaus, skiepytas, ženklintas, kastruotas, atlikti kraujo tyrimai ir vidaus organų echoskopija. Maistas: Royal Canin Anallergenic.

Bo diena, globėjos-savanorės Dainos lūpomis 😉

„Ryte, prabudęs, lėtai pasiraivo, užmeta akį, kas vyksta aplink ir toliau parpia – o kur ir KAM skubėt? Kadangi globėja išverčia iš lovos, pasirinkimo nėra, reikia eiti lauką. Lauke reikaliukai sutvarkomi gan greitai, nes juk laukia PUSRYTAINIAI. 

Po to, kai sušlamščiamas dubenėlis sausiuko, Bo pasirengęs naujai darbo dienai. O dienotvarkė pas Bo – labai užimta. Apskelbti visam rajonui, kad liko vienas namuose, išnešioti / pagal save surūšiuoti batus, išstumdyti kilimėlius, perkloti lovą ir guolius, o pavargus nuo tos buities – dar pamiegoti grožio miegelio. 

Globėja pasitinkama su žaislu dantyse ir džiaugsmo šuoliais (auč, ir vėl per kojas), o tada – kuo greičiau ir vėl į lauką. O lauke – jėga, reik viską apeit, išuostyt visas paliktas žinutes, pasikoliot su gentainiais, aprėkti visus, kas nepatinka ir per ramiai gyvena. Kartais ir dvikojam pastabų pasakyt. 

Bo patinka tikrinti globėjos kantrybę: sustoti ir nė krust, įsijungia stebėjimo režimas, stebime aplinką. Kodėl stebime, nežinome, bet stebėti reikia. Arba įsijungia lėkimo režimas, tada jau reikia lėkti bėgti, kaip akis išdegus. 

Globėja sako, kad B3o – tikrai gabus, bet užsispyręs. Visokių dar ožiukų likę, reik tvarkytis… Dresūros pamokos jau lankomos, o būsimiesiems šeimininkams teks tęsti.“