Reikia pagalbos

2 dienas prieš

VšĮ „Dogspotas“

Ar jau parašėte laiškus Kalėdų Seneliui? Draugams? Artimiesiems? O gal nepažįstamiems? Mūsų atvirutės – puikiai tinka Jūsų kalėdiniams laiškams.
O jei ieškote didesnių prasmingų dovanų – rasite mūsų projekte ir kartu prisidėsite prie Reabilitacijos centro mūsų augintiniams įkūrimo: bit.ly/2D4Tqnd
... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

3 dienas prieš

VšĮ „Dogspotas“

SUSIPAŽINKITE SU BUČKIU.

Bučkis dar vienas globotinis, kurio istorija šiek tiek vėluoja. Atvyko pas mus vasarą – nei labai apleistas, nei labai prižiūrėtas. Skiepo galiojimas pasibaigęs dar 2013 metais, neženklintas. Neteko namų mirus šeimininkei, taigi gavome prašymą priglausti po mūsų sparnu.

Jau nuo pirmųjų akimirkų pastebėjome, kad Bučkis turi antsvorio, sunkiai kvėpuoja, „neperneša“ karščio. Bučkiui atliktos įprastos procedūros – veterinaro apžiūra, kraujo tyrimai. Klinikoje pastebėtos ir senos, kąstinės žaizdos – jos buvo išvalytos ir užgydytos. Bučkis buvo nukirmintas, paskiepytas, suženklintas. Tada perėjome prie dietos – tik numetus svorio galėjome planuoti operaciją – kastraciją bei dantų valymą ir šalinimą. Dietai pasirinkome maistą „Brit Care Weight Loss“. Kadangi Bučkis jau toks, link senjorų, buvo atlikta širdies kardiograma bei echoskopija.

Galime pasidžiaugti, kad po operacijos Bučkis jaučiasi puikiai. Tiesa, chirurgai rekomenduoja trumpinti minkštąjį gomurį. Va taip gana „paprastas“ globotinis, kuriam atliekama tiek procedūrų, tampa „brangiu“ globotiniu. Juk naujų namų norime ieškoti tik tvarkingam „piliečiui“.

Išlaidų klinikoje už skiepus, ženklinimą, kraujo tyrimus, širdies echoskopiją bei kardiogramą – jau nebeskaičiuojam... Už pirmąją operaciją, kastraciją bei dantų valymą ir rovimą, likome skoloje 179 eurus. O namų ieškosime tik po antrosios operacijos, kuri irgi nebus pigi.

Bučkis labai norėtų greičiau „praeiti“ visas procedūras. Greičiau pradėti žvalgytis naujų namų ir savo žmogaus. Bet kol „kaba“ skola už pirmąją operaciją, net negalime planuoti antrosios 🙁 Taigi Bučkis laukia, kantriai laukia savo eilės... Ir dažnai ją „užleidžia“ kitiems – skubesniems, „ekstriniams“ ligoniams.

Bučkis būtų labai dėkingas visiems, kurie padės padengti pirmosios operacijos skolą, o gal ir prisidės prie antrosios? Juk taip norisi turėti naujus namus.

Ačiū jums už jūsų gerumą! Tik kartu mes galime daugiau.

VšĮ „Dogspotas“
Paramos gavėjo kodas: 303167452
Bankas: „Swedbank“
Banko sąsk.: LT68 7300 0101 3720 8824
Paskirtis: BUČKIO PROCEDŪROMS

Gerus darbus turi galimybę daryti ir draugai užsienyje 💌
Nuoroda pavedimams per PayPal:
www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=HJ7AHXBG343L4

<3 <3 <3

Jūsų pagalba = jiems gyvenimas!
Mes jau seniai svajojome apie reabilitacijos centrą mūsų globotiniams – metas šią svajonę įgyvendinti!
Tam mums reikia JŪSŲ pagalbos - prisidėk ir tu: bit.ly/2D4Tqnd
... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

3 dienas prieš

VšĮ „Dogspotas“

Ruonis dėkoja visiems už paramą operacijai ir dalinasi akimirkomis, iš gyvenimo DogSpoto pensione 🙂

Pradinė paramos prašymo istorija čia: RUONIS PRAŠO PARAMOS OPERACIJAI.

Ačiū visiems už palaikymą ir paramą, Ruonis jau jaučiasi geriau 🙂
... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

4 dienas prieš

VšĮ „Dogspotas“

Liko vos pora savaičių, per kurias galite spėti ne tik pasirūpinti unikaliomis kalėdinėmis dovanomis, bet ir prisidėti prie mūsų misijos!
Kaip? Žiūrėkite čia: bit.ly/2D4Tqnd
... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

4 dienas prieš

VšĮ „Dogspotas“

Mieli draugai, sekėjai ir palaikantys 🙂

Šventiniu laikotarpiu vis dažniau sulaukiame klausimų – kur galima jus aplankyti? Kur galima pasižiūrėti globojamus gyvūnus? Kur galima atvežti lauktuvių? Seniau mus sekantys žino, kad prieglaudos / patalpų neturime 🙁 Tam ir skirtas INDIEGOGO projektas (žr. čia: bit.ly/2D4Tqnd).

Pasikartosime, kad mūsų organizacijos veiklos principas jau penkerius metus išlieka tas pats – namų globų tinklas visoje Lietuvoje. Šiuo metu turime virš 40 globotinių, kurie paskirstyti savanoriams-globėjams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Dauguma nori atvykti į DogSpoto „pensioną“, kuriame šiuo metu glaudžiasi 11 gyvūnų – senjorai, sunkiausi ligoniai bei globotiniai nevaldantys galinių letenų, turintys kitų spec. poreikių. Supraskite, kad kiekvienas apsilankymas – papildomas stresas globotiniams. Dauguma jų jautrūs, todėl neretai naujų žmonių apsilankymas baigiasi dideliu triukšmu, kai kurie globotiniai susijaudina, prividuriuoja kambarius ir t. t. O viską tvarko vienas žmogus 🙂 Patikėkite, palaikyti švarą ir ramybę kiekvieną dieną, 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, nėra taip paprasta. Kadangi globotiniai turi spec. poreikių, jie faktiškai niekada nepaliekami vieni.

Ateityje planuojame daryti atvirų durų dienas, kai per mėnesį bus skiriamos kelios dienos – tiek supažindinimui su pensione gyvenančiais gyvūnais ir kitais globotiniais, tiek paramos daiktais atvežimui. Prieškalėdinis laikotarpis – labai įtemptas ir darbingas. Kad ir kaip norėtume, neturime tiek žmogiškųjų išteklių ir papildomų valandų paroje, kad spėtume viską. Prioritetas visada išliks esami globotiniai bei galimybė padėti kuo didesniam skaičiui gyvūnų.

👉Domina konkretus gyvūnas? Norite suteikti namus? Skambinkite, pabendrausime ir suorganizuosime susitikimą 🙂

👉Norite atvežti paramą? Derinkimės, rasime tinkamą laiką ir sprendimą.

Primename informaciją apie mūsų organizaciją: dogspotas.lt/apie-mus/

PAGRINDINIAI VEIKLOS PRINCIPAI
DogSpoto organizacija yra tik laikina stotelė tarp šuns buvusio gyvenimo ir naujojo gyvenimo tikruose namuose. Mūsų organizacija neturi būstinės, mes neturime nustatytų darbo valandų. Mes turime šaunių savanorių, kuriuos vadiname DogSpoto komanda arba, tiesiog DogSpoto šeima. Šiuo metu mūsų savanorių ir globėjų namų tinklas apima įvairius Lietuvos kampelius, tačiau pagrindinės atstovybės yra Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje.
Mūsų organizacijoje gyvūnams nėra taikoma eutanazija ir mes niekada nenusigręžiame bei nesakome „NE“ suplotasnukiui, kuriam reikia pagalbos, dėl jo ligų, medicininių poreikių ar amžiaus.

NAMŲ SUTEIKIMAS
DogSpotas nėra įprasta gyvūnų prieglauda, į kurią atvykę norėtojai gali išsirinkti šunį ir parsivežti jį namo. Potencialūs „norėtojai“ yra kruopščiai atrenkami ir privalo atitikti tam tikrus kriterijus. Tokiu būdu siekiame savo globotiniams surasti pačius geriausius namus. Mūsų tikslas – tinkamiems norėtojams surasti jiems tobulai tinkamą globotinį. Mes norime būti visiškai tikri, kad dėl nekokybiško dovanojimo daug praeityje kentėję suplotasnukiai vėl nebūtų išduoti, neprižiūrimi ar kitaip skriaudžiami.
... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

5 dienas prieš

VšĮ „Dogspotas“

Truputis dėmesio gali padaryti stebuklus – suteikti kiekvienai gyvybei antrą šansą į tokį gyvenimą, kokio ji verta!
Mes nesustosime – vien matyti juos linksmai lakstančius ir žaidžiančius yra pakankama priežastis tęsti tai, ką darome.
Norite padėti mums padėti jiems? Prisidėkite prie mūsų svajonės įgyvendinimo: bit.ly/2D4Tqnd
... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

6 dienas prieš

VšĮ „Dogspotas“

RUONIS PRAŠO PARAMOS OPERACIJAI.

Ruonis į mūsų globą pateko dar vasarą. Šeima kreipėsi tiesiogiai – dukrai paūmėjo astma, šuns tenka atsisakyti. Migdyti būtų gaila...

Taip šis 10-ies metų jubiliejų liepą atšventęs senjoras atkeliavo pas mus. Nors maitintas batonu su pigiu konsevu („nes labai mėgsta“), vizualiai atrodė tikrai neblogai. Na, bent jau ne iš tų variantų, kai norisi griebtis už galvos.

Skiepai pasibaigę, ausyje – uždegimas. Pradėjome dirbti pamažu. Pastebėjome, kad per dieną Ruonis bent 6-7 kartus atpila vandenį, suvalgytą maistą. Smarkiai apsunkintas kvėpavimas ir „gargaliavimas“ išdavė, kad minkštasis gomurys bus smarkiai išilgėjęs. Kai pagaliau leidosi apžiūrimas dantis, atėjo laikas griebtis už galvos – keli išpuvę, likę su didžiuliais akmenimis, per kuriuos net dantų nesimato. O kur dar didžiausi epulai (dantenų ataugos), kurie trukdo kramtyti.

Supratome, kad operuoti reikės ir būtinai. Ruoniui atlikta širdies kardiograma ir echoskopija, pilni kraujo tyrimai. Konsultacija pas odontologę patvirtino – dantų būklė labai prasta, daug bakterijų, dėl kurių formuojasi gličios seilės. Savaitei iki operacijos buvo paskirtas antibiotikų kursas.

Ruoniui atlikta sudėtinga operacija, kurios metu sutrumpintas išilgėjęs minkštasis gomurys, nuvalyti dantų akmenys, pašalinti 4 išpuvę dantukai, nupjauti epulai, o taip pat atlikta kastracija. Ruonis jau senjoriukas, didvyriškai atlaikė operaciją, o gyjimas – gan sunkus 🙁 Pirmąją savaitę dažniausiai visa gerklė būna pabrinkusi, kvėpuoti dar sunkiau. Sužinojome, kad be visų bėdų Ruonis turi siaurą trachėją. Po operacijos sekė bemiegės naktys... Daug nuskausminamųjų ir nuolatiniai kontroliniai vizitai į kliniką. Labai laukiame, kada Ruonis pilnai atsigaus <3

Už operaciją klinikoje liko didžiulė skola – net 279 EUR. Būsime labai labai dėkingi visiems, kurie prisidės prie Ruonio operacijos išlaidų.

SKOLOS NEBĖRA!

Ačiū jums už jūsų gerumą! Tik kartu mes galime daugiau.

VšĮ „Dogspotas“
Paramos gavėjo kodas: 303167452
Bankas: „Swedbank“
Banko sąsk.: LT68 7300 0101 3720 8824
Paskirtis: RUONIUI

Gerus darbus turi galimybę daryti ir draugai užsienyje 💌
Nuoroda pavedimams per PayPal:
www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=HJ7AHXBG343L4

<3 <3 <3

Jūsų pagalba = jiems gyvenimas!
Mes jau seniai svajojome apie reabilitacijos centrą mūsų globotiniams – metas šią svajonę įgyvendinti!
Tam mums reikia JŪSŲ pagalbos - prisidėk ir tu: bit.ly/2D4Tqnd
... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

7 dienas prieš

VšĮ „Dogspotas“

ŠIAULIŲ MOPSIUKO ISTORIJOS ATOMAZGA.

Pradinė istorija čia: www.facebook.com/dogspotas/videos/360826648016380/

Šiandien vakare mopsiukas grąžintas savininkams su perdavimo aktu.

Šiek tiek daugiau informacijos: šis mopsiukas Tutis anksčiau buvo rastas prieš daugiau nei metus. Radome ne mes, bet radusios moters prašėme perduoti gyvūną savininkams su perdavimo aktu. Ir tada, prieš daugiau nei metus, mopsiukas buvo apleistas, neženklintas, šeimininkai nepateikė nei skiepų paso, nei kitų susijusių dokumentų.

Kadangi gyvūnas yra garbaus amžiaus, mūsų nuomonė lieka ta pati – NEATSAKINGA IR NEATLEISTINA palikti jį šalti pririštą prie stulpo. Čia PIRMA.

ANTRA. Po apžiūros klinikoje, nustatyta (cituojame):
• Dantų būklė – labai bloga: stipri halitozė (blogas kvapas), gingivitas (dantenų uždegimas), paradantozė.
• Ant dantų – akmenys, tarp kurių plaukų kuokštai.
• Ausyse daug tirštų, rudos spalvos nešvarumų, kuriuos valant šuniui niežti. Įtariamas malasezinis otitas (kitaip tariant – mieliagrybių sukeltas vidurinės ausies uždegimas).
• Širdis – tachikardija su aritmija.
• Kailio būklė prasta, šuo smarkiai šeriasi.
• Nežymi anemija (mažakraujystė).

Na, o visa detalesnė informacija išraše, kurio kopiją pridedame.

Šeimininkai, gyvenantys ŠIAULIUOSE, PIETINIAME RAJONE, ir vėl nepateikė jokių dokumentų – nei skiepų paso, nei ženklinimo lapo kopijos ar išrašų iš klinikos, kurie leistų suprasti, kad gyvūnas buvo gydytas nuo ausų uždegimo arba suskiepytas ar suženklintas, kaip buvo prašyta prieš metus. Jokių komentarų dėl esamos šuns būklės, tik garsus RĖKIMAS – JŪS PAVOGĖT MŪSŲ ŠUNĮ. Mes gavome pranešimą ir privalėjome į jį reaguoti.

Jeigu šeimininkams patogu vedžioti šunį su rankinės diržu ir pradvokusiu bei nuskurusiu dirželiu ant kaklo – tebūnie. Jeigu šeimininkams atrodo, kad normalu palikti SENJORĄ pririštą prie stulpo ŠALTI IR DREBĖTI, kol jie apsipirks – tarkim, tebūnie. Bet suteikti gyvūnui būtiną veterinarinę priežiūrą, gydyti, skiepyti šunį PRIVALOTE.

Mes visi labai gerai žinome savo teises ir labai mokame garsiai apie tai rėkti. Bet nepamirškime PAREIGOS rūpintis savo augintiniais ir elgtis su jais atsakingai.

Labai linkime Tučio šeimininkams, kurie žino savo teises, moka labai garsiai rėkti ir skųstis, bent pusę tiek pastangų bei laiko skirti savo senjorui.
... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

1 savaitę prieš

VšĮ „Dogspotas“

Paskubėkit į Kalėdinę mugę 🙂 va kiek visko turim 😉 ... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

1 savaitę prieš

VšĮ „Dogspotas“

Rastas! Gavome neabejingų ir susirūpinusių praeivių skambutį - prie Šiaulių arenos, prie stulpo pririštas sušalęs senjoras. Šiuo metu saugus DogSpoto globoje. Skambinti savanorei Svetlanai +37067243770. ... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook
SEKITE MUS