Reikia pagalbos

2 dienas prieš

VšĮ „Dogspotas“

Pradiniai PAGALBOS PRAŠYMAI: www.facebook.com/dogspotas/photos/a.565111100228832/2252123694860889/?type=3&theater
www.facebook.com/dokumentikosnamai/videos/699355196901815/UzpfSTU1NzgxMjU1NzYyNTM1MzoyMjU1NjY0ODA...

SURINKTA PARAMA: 5677 EUR ❗
SKOLOS LIKUTIS: 592 EUR ❗

NEGALIME PATIKĖTI, bet tai TIESA! Iki skolų padengimo liko visai visai nedaug 🙂

Esame be galo dėkingi visiems, kurie mus palaiko. Kiekviena auka – tiek maža, tiek didesnė, visos buvo ir yra nepaprastai SVARBIOS <3

Taip pat norime padėkoti ir kelioms įmonėms, kurios nusprendė mus palaikyti mažinant susikaupusias skolas: AČIŪ UAB „AUTIPA“ bei V. Martynaitienės stomatologiniam kabinetui.

Ta proga, kad iki skolų padengimo liko, palyginus, nedaug, norime pasidalinti vaizdo įrašu iš DogSpoto kaimo 2017.

DogSpoto kaimas – ne tik sunkus darbams mums, prižiūrintiems gyvūnus. DogSpoto kaimas 4-5 mėnesius tapdavo VILTIMI ir ŠANSU Į NAUJĄ GYVENIMĄ gausesniam, nei įprasta, globotinių būriui. Pastebėjome, kad sodyboje šunys jaučiasi ypač gerai – daugiau laisvės judėti, gamta, grynas oras, daugiau veiklos, aktyvumo, daugiau galimybių užsiimti mankštomis bei reabilitacija baseine.

Vaizdo įraše, kuris darytas 2017-ais metais, pamatysite globotinių, kurių jau nebėra šalia mūsų: Gugis, Modžikas, Poniutė. O taip pat ir tuos, kurie JŪSŲ DĖKA gavo šansą į naują gyvenimą ir rado namus.

DogSpoto kaimas tapo ta vieta, kurioje DogSpoto šeima susiburdavo įvairiomis progomis – po eilinės gelbėjimo operacijos apžiūrėti naujokų, aptarti opiausių problemų, pasitarti dėl renginių, planų, SVAJONIŲ. DogSpoto kaime, kaip šeima, paminėdavome ir DogSpoto komandos narių gimtadienius. Tai vieta, kurioje visada buvo daug veiksmo, emocijų – tiek liūdnų, tiek ir džiugių. Kurioje galėdavom patikėti dideliais ir mažais stebuklais, atsiremti į draugų į petį ir valandų valandas kalbėti apie tuos, „šuniškus reikalus“. Taigi šį vaizdo įrašą žiūrime su didele nostalgija <3 Gera prisiminti, gera paminėti, gera turėti prisiminimų, kurie leidžia svajoti ir tikėti, kad toliau į priekį žengsime tik tvirtesniu žingsniu.

Už vaizdo klipą dėkojame Matui Dauginiui. <3

VšĮ „Dogspotas“
Paramos gavėjo kodas: 303167452
Bankas: „Swedbank“
Banko sąsk.: LT68 7300 0101 3720 8824
Paskirtis: SKOLOMS PADENGTI

Gerus darbus turi galimybę daryti ir draugai užsienyje 💌
Nuoroda pavedimams per PayPal:
www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=HJ7AHXBG343L4
... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

4 dienas prieš

VšĮ „Dogspotas“

GRĮŽO NAMO.
RASTA KAUNE! Šeimininkai, kur jūs?
Kalytė grąžinta šeimininkui.>>>GRĮŽO NAMO<<<< Kaunas, Nemuno sala
Radome šuniuką pasimetusį, vienas klaidžiojo prie Nemuno salos, Centre. Šuo senas, sunkiai vaikšto. Tel. 864321420. Šuniukas VšĮ Dogspotas globoje
... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

5 dienas prieš

VšĮ „Dogspotas“

Pradinis PAGALBOS PRAŠYMAS: www.facebook.com/dogspotas/photos/a.565111100228832/2252123694860889/?type=3&theater

SURINKTA PARAMA: 5677 EUR ❗
SKOLOS LIKUTIS: 592 EUR ❗

Mažais žingsneliais, bet pamažu artėjame tikslo link 🙂 Esame labai maloniai nustebinti, kad vos per kelias dienas surinkta daugiau nei pusė mums reikalingos paramos! Širdyje net sukirba – o gal mums PAVYKS? Tiek žmonių, kurie palaiko mūsų veiklą, stebi ir „užskaito“ mūsų darbus, seka mūsų globotinių istorijas, kartu išgyvena, liūdi ir džiaugiasi. Norime pasakyti, kad mums tai – be galo be krašto svarbu. Nes GERAS ŽODIS bei palaikymas įkvepia dirbti, tęsti savo veiklą ir toliau gelbėti gyvybes.

O šiandien norime pasidalinti jau matytu, bet nuo to – nė kiek ne prastesniu, „Dokumentikos namų“ vaizdo įrašu apie DogSpoto kaimą. Ir taip pat, pasitaikius progai, norime papasakoti, kas gi yra tas DogSpoto kaimas?

DOGSPOTO KAIMAS
Jau 4 metus iš eilės, kiekvieną šiltąjį metų sezoną (apie 5 mėnesius) leidžiame DogSpoto kaime. Tai nuomojama sodyba su minimaliais patogumais (vanduo, elektra), kurią sutvarkėme ir įrengėme pagal globotinių poreikius ir savo finansines galimybes. Globotiniai gyvena kambariukuose, o visą laiką su jais gyvena organizacijos įkūrėjai, Indrė ir Artūras. Ir, patikėkite, tai tikrai ne kurortas. Kaime nuolat apstu darbų – valyti, plauti, lakstyti paskui šunis (dalis jų nevalingai tuštinasi ir šlapinasi), prižiūrėti aplinką, užtikrinti švarą, tvarką ir kad niekam nieko netrūksta.

Vasaros metu DogSpoto kaime glaudžiasi 15-20 gyvūnų (neskaičiuojant globotinių, esančių pas savanorius-globėjus namuose) – patys sunkiausi ligoniai, senjorai, invalidukai. Ir juos prižiūri, maitina, slaugo – tie patys du žmonės. Visais vizitais į kliniką, skalbiniais, įvairių reikalingų daiktų surinkimu rūpinasi mūsų DogSpoto savanoriai. Be jų – kaip be rankų.

Štai tokios mūsų 4 „parduotos“ vasaros. O teisingiau – vasaros, paaukotos mūsų globotiniams. Kad jie galėtų džiaugtis mini baseiniukais lauke, gamta, šiluma, kad galėtų išsidrėbę snausti ant sėdmaišių, bendrauti su draugais ir savanoriais, kad turėtų daugiau vietos ir erdvės bei sparčiau taisytųsi po operacijų ir kitų procedūrų.

PADĖKITE MUMS PADĖTI JIEMS.

VšĮ „Dogspotas“
Paramos gavėjo kodas: 303167452
Bankas: „Swedbank“
Banko sąsk.: LT68 7300 0101 3720 8824
Paskirtis: SKOLOMS PADENGTI

Gerus darbus turi galimybę daryti ir draugai užsienyje 💌
Nuoroda pavedimams per PayPal:
www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=HJ7AHXBG343L4

www.facebook.com/dokumentikosnamai/videos/vl.490758781307193/699355196901815/?type=1

Dokumentikos Namai
Indrė Pileckienė mums pasakojo, kad kartais jaučiasi labai pavargusi ir nori rimtų atostogų, tačiau visą savo dėmesį turi skirti sergantiems, iš nelegalių veisyklų išgelbėtiems ar šeimininkų atstumtiems suplotasnukiams. Indrė nesigaili savo aukojamo laiko ir sako, kad jaučia didelį malonumą galėdama padėti silpnesniems ir atstumtiems gyvūnams.
Mopsai ir buldogai prieglobstį randa VšĮ „Dogspotas“ prieglaudoje, kuri išlaikoma tik geros valios žmonių aukomis ir Indrės iniciatyva. Savo žiūrovų prašome nelikti abejingais ir paremti Dogspot'ą:
VšĮ „Dogspotas“
Paramos gavėjo kodas: 303167452
Bankas: „Swedbank“
Banko sąsk.: LT68 7300 0101 3720 8824
Arba per PayPal: www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=HJ7AHXBG343L4
... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

6 dienas prieš

VšĮ „Dogspotas“

💞DŽIUGAS IEŠKO NAMŲ!💞

👉Trumpas reziumė:
Džiugas yra aktyvus ir energingas, apie 1 metukų amžiaus jaunuolis. Džiugas yra skiepytas, ženklintas, kastruotas.

Pagrindiniai faktai:
<3 Kaip sako Džiugo globėja, šis fainuolis yra tikras šeimos draugas – visur sekioja ir vaikšto iš paskos. Norite turėti draugą, kuris palaikys kompaniją visur ir visada? Net ir tada, kai maudotės duše ar valotės dantis? Džiugas pasirengęs tokiu tapti!
<3 Nors, kaip ir priklauso jaunuoliui, Džiugui nėra svetimos išdaigos, tačiau jis – visiškas mielybė. Mėgsta prisiglausti, užmigti globėjos glėbyje, padėti galvą ant veido.
<3 Didelis pliusas – Džiugo visai nedomina „žmogiškas“ maistas. Jis nebus tas „paprašaika“, kuris neleidžia ramiai pavalgyti.
<3 Džiugas dievina dėmesį! Mielai susirenka visus paglostymus ir pagyrimus iš visų, net ir nepažįstamų žmonių. Todėl vaikščiodami lauke ar mieste galite užtrukti 🙂
<3 Džiugas nėra triukšmingas, loja labai retai, namie – pakankamai ramus.

Minusiukai, kuriuos turėtų žinoti būsimieji šeimininkai:
➡️Vienas iš Džiugo „bajerių“ – pomėgis lipti ant stalo.
➡️Labai nori žaisti su vaikais, tačiau yra neatsargus. Taip pat netinka į šeimą su labai mažais vaikais.
➡️Kadangi Džiugas dar jaunas, tenka ilgiau pavedžioti, kol lauke atliks visus reikaliukus.

🏠Džiugas labai nori surasti pačius geriausius namus 🙂

📣Norėtojams reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad Džiugas yra jaunas, aktyvus, juo reikia užsiimti, jam dar „niežti“ dantukus, norisi ką nors pagraužti. Pirmenybę teiksime tiems norėtojams, kurie yra aktyvesni bei nori užsiimti Džiugo auklėjimu. Džiugas pasirengęs NUOTYKIAMS! O jūs? 🌞

Dėl Džiugo skambinti Julijai, tel. nr. 8615 48990☎️. Džiugas yra VILNIUJE.
... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

6 dienas prieš

VšĮ „Dogspotas“

SUSIRGO BOSKA 🙁

Kol bandome surinkti paramą susidariusioms skoloms padengti, DARBAI NELAUKIA, šunys nesirenka, kada susirgti ir „atkristi“.

Vakar Boskos globėja pastebėjo, kad angliukė tapo vangi, nebenorėjo valgyti, vaikščioti. Kaip dažnai pasitaiko, visi skausmai ir bėdos puola atėjus vakarui – šiuo atveju buvo jau po 22 val. Pamatavus temperatūrą ištiko lengvas šokas – termometras rodė KIEK DAUGIAU NEI 40 LAIPSNIŲ. Supratome, kad delsti ir ryto laukti negalime.

Dėkojame VETPULSO klinikai ir veterinarei Jūratei – Boska buvo priimta labai operatyviai. Atlikti kraujo tyrimai, echoskopija, suleisti vaistai, statyta lašelinė. Įtarimai, kad Boskai gimdos uždegimas (piometra), atmesti. Suteikta pirmoji pagalba leido ramiai laukti ryto. Sąskaitos už šį vizitą dar negavome.

Šiandien Boska perkelta gydymui į Jakovo kliniką. Pakartoti kraujo tyrimai, echoskopija. Deja, naujienos prastos – smarkiai, KONE DVIGUBAI PADIDĖJĘS vienas inkstas, matomas ūmus uždegimas.

Jau tada, kai priėmėme Boską į savo globą, atlikus pirminę apžiūrą ir kraujo tyrimus, buvo pastebėta, kad inkstų rodikliai aukštesni, nei turėtų būti. Buvo paskirtas medikamentinis gydymas, laukėme, kol galėsime kartoti tyrimus ir, jeigu viskas gerai, planuoti sterilizaciją. Kaip visada, mes planuojame, o dažnai situacija pasisuka visiškai kita linkme.

Rytoj Boska vėl keliauja į kliniką – reikia priduoti šlapimo tyrimus, tęsti lašelines. Laikom kumščius, kad neturėtume dar vieno ligonio „inkstininko“ ir kad Boskai greitai pagerėtų. Juk sureaguota buvo akimirksniu.

Ir vėl nemalonioji dalis – IŠLAIDOS. Tokių ligoniukų, inkstininkų, gydymas, yra kone brangiausias „malonumas“. Nuolat reikia kartoti kraujo tyrimus, statyti lašelines ir niekada nežinai, kiek išlaidų pareikalaus tokio ligoniuko pastatymas „ant kojų“, kiek laiko tai užtruks...

Būsime dėkingi visiems, kurie prisidės prie Boskos gydymo. Kai tik turėsime tikslesnius skaičius (kiek likome skoloje Vetpulso klinikai, kiek Jakovo klinikai, būtinai paskelbsime).

VšĮ „Dogspotas“
Paramos gavėjo kodas: 303167452
Bankas: „Swedbank“
Banko sąsk.: LT68 7300 0101 3720 8824
Paskirtis: BOSKAI

Gerus darbus turi galimybę daryti ir draugai užsienyje 💌
Nuoroda pavedimams per PayPal:
www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=HJ7AHXBG343L4

<3 <3 <3

Padėkite mums, padėti jiems!
Skirkite mums savo 2 proc. paramą!
dogspotas.lt/2prc-parama
... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

1 savaitę prieš

VšĮ „Dogspotas“

❗UŽSIDAROM? DAUGIAU GLOBOTINIŲ NEBEPRIIMSIM? STABDOME VEIKLĄ?❗

NIEKADA nemanipuliavome tokiais skambiais šūkiais. NIEKADA nespraudėme mus palaikančių ir remiančių į kampą. Nedarysime to ir šį kartą.

O realybė tokia, kad iki 2 proc. paramos turime „pratempti“ DAR MĖNESĮ. Jau dabar skaičiuojame, kad apie pusė gautos paramos nukeliaus skoloms padengti. Blogiausia tai, kad JAU DABAR skolos klinikose ir maisto tiekėjams tokios, kad mūsų aptarnauti noru niekas netrykšta. KAIP mėnesį negydyti gyvūnų ir jų nemaitinti?

Jakovo klinikoje SKOLA siekia apie 4000 eurų
Maisto tiekėjai („Žalioji banga“, Kaunas) SKOLA 2269 eurų

SURINKTA PARAMA: 5677 EUR ❗
SKOLOS LIKUTIS: 592 EUR ❗

Skolos atsirado ne per dieną, bet kaupėsi ir pamažu prisikaupė nuo metų pradžios. Ne visų globotinių istorijos patenka „į eterį“. Ne visi globotiniai surenka jiems reikalingą paramą. Bet visi globotiniai serga, visiems reikalingas kokybiškas maistas ir vaistai.

Šiuo metu krūva globotinių laukia būtinų procedūrų: skiepų, ženklinimo, sterilizacijų/kastracijų. Taip pat yra rimtesnių ligonių, kuriems būtinos įvairios sudėtingos operacijos: pieno liaukų auglių šalinimo, gomurio trumpinimo, girnelių ir t. t. O kur dar globotiniai, padovanoti su „senjorų programa“. Kur dar globotiniai, likę mūsų globoje (mūsų globoje lieka tie, kurie nesuranda namų, t. y. turintys įvairių patologijų, invalidukai, negirdintys bei nematantys, sunkiai vaikštantys senjorai).

Ši vasara buvo BE PROTO sunki. Nepamename, kada turėjome TIEK sudėtingų globotinių. Nuo metų pradžios priėmėme 81 globotinį. Dauguma jų – smarkiai neprižiūrėti, atiduoti tiek iš namų, tiek ir „ištraukti“ iš daugyklų. Nepasakėme „NE“ nė vienam. Net tada, kai buvome šantažuojami atviru tekstu („būtų gaila užmigdyti“). Net tada, kai supratome, kad atiduodamas mūsų globai gyvūnas neturės jokios galimybės rasti namus. Net tada, kai realiai nebeturėjom vietos ir DogSpoto kaime buvo apgyvendintas kiekvienas laisvas kambariukas ar kampelis. Net tada, kai savanoriams-globėjams į namus tekdavo priimti ne vieną, ne du, o visus tris globotinius. Mes LAIKĖMĖS ir tebesilaikom iš paskutiniųjų.

Neskaičiuosime, KIEK NAKTŲ NEMIEGOTA – slaugant naujagimius mažylius, slaugant globotinius po įvairių operacijų. Po vieno išbandymo sekdavo kitas, o tada dar kitas... Nesuskaičiuosime ir valandų, praleistų klinikose, „kabant“ ant lašelinių. Viską darėme savo rankomis, nuo ryto iki vakaro, 7 dienas per savaitę, visą tą laiką... Be poilsio, be atvangos, susitelkę į pagrindinę savo MISIJĄ – GELBĖTI SUPLOTASNUKIUS.

Žinome, kad reikalinga suma skolai padengti – be proto didelė. Bet nenorime tikėti, kad per penkerius metus neįrodėme, kaip sugebame dirbti, kaip kartu galime sukurti tikrus STEBUKLUS. Ar įmanoma, kad šis stebuklas mūsų globotiniams įvyks?

VšĮ „Dogspotas“
Paramos gavėjo kodas: 303167452
Bankas: „Swedbank“
Banko sąsk.: LT68 7300 0101 3720 8824
Paskirtis: SKOLOMS PADENGTI

Gerus darbus turi galimybę daryti ir draugai užsienyje 💌
Nuoroda pavedimams per PayPal:
www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=HJ7AHXBG343L4
... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

1 savaitę prieš

VšĮ „Dogspotas“

Labanaktukas nuo buvusios globotinės Nanos <3 o kaip jūsų augintiniai ruošiasi miego? ... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

2 savaites prieš

VšĮ „Dogspotas“

Blaškosi prie Olandų žiedo!Sos! Vilniuje, prie Olandų žiedo prie įvažiavimo į Belmontą blaškosi tigrinis prancūzų buldogas ar mišrūnas.neprisileidžia.laksto tarp mašinų
Skubu.dalinkitės.viena minutė iki nelaimės!
Gal ieško šeimininkai.
Daugiau info 860882128
... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

2 savaites prieš

VšĮ „Dogspotas“

LIŪDNOS NAUJIENOS IŠ KUGELIO FRONTO

Kugelis mūsų globoje – nuo liepos 25 dienos. Deja, šiuo metu Kugelio sveikata – smarkiai pablogėjusi 🙁

Priešistorė:
www.facebook.com/dogspotas/photos/a.565111100228832/2106058736134053/?type=3&theater
www.facebook.com/dogspotas/photos/a.565111100228832/2110502162356377/?type=3&theater
www.facebook.com/dogspotas/videos/naujienos-apie-kugel%C4%AF/2112932285446698/
www.facebook.com/dogspotas/photos/a.565111100228832/2181046388635287/?type=3&theater

Dar rugpjūtį dalinomės naujienomis, kaip Kugelis puikiai jaučiasi, kiek svorio priaugo, kaip džiaugiasi nuimtu gipsu nuo letenos. DogSpoto kaime lakstė atsigavęs, mažiau lakė vandens, mažiau šlapinosi, nesiskundė apetitu. Žinoma, buvo keletas prastesnių dienų, bet apskritai jo būkle buvome patenkinti. Laikėmės režimo – papildai, gydomasis maistas, fosforo surišimo milteliai, stengėmės, kad Kugelis nenumestų svorio. Kugelis net rado namų globą pas mūsų savanorį-globėją Luką, kuris nepabūgo prižiūrėti ligoniuko. Globoje Kugelis gavo žymiai daugiau dėmesio, rūpesčio ir pasivaikščiojimų Vingio parke.

Deja, šiai dienai Kugelis jau 7 dienas iš eilės važiuoja į kliniką lašelinėms. Visiškai nebenori valgyti, susilpnėjo, liūdnas... Svoris krito iki 11,4 kg. Kraujo rodikliai – ir vėl labai blogi. O blogiausia tai, kad organizmas nebereaguoja į lašelines... Klinikoje atlikti papildomi natrio, fosforo ir kalio elementų tyrimai, gerų žinių nėra. Paskutinė viltis, kurios griebiamės, kaip šiaudo – lėtos lašelinės. Šiandien Kugelis buvo paliktas klinikos stacionare, rytoj važiuojame lankyti.

Plyšta širdis. Taip, žinome Kugelio diagnozę – inkstų nepakankamumas, inkstų patologija. Bet nenorim patikėti, kad vieną savaitę turime guvų, žaismingą ir atsigavusį globotinį, o kitą – nebeturime ko griebtis, kad pagerintume jo būklę. Norime tikėti, kad lėtos lašelinės suveiks, nes kito varianto nebeturime.

Pakartotiniai kraujo tyrimai, lašelinės kiekvieną dieną – ne pigus „malonumas“. Žinoma, atiduotume viską, kad tik Kugeliui pagerėtų... Bet dabar prašome padėti neturėti skolos už šias atliekamas procedūras. Ir prašome visų palaikymo šiuo sunkiu metu. Kugelis – nuostabus, daug prisikentėjęs mažylis, norime padaryti viską, ką įmanoma ir kas nuo mūsų priklauso.

VšĮ „Dogspotas“
Paramos gavėjo kodas: 303167452
Bankas: „Swedbank“
Banko sąsk.: LT68 7300 0101 3720 8824
Paskirtis: KUGELIUI

Gerus darbus turi galimybę daryti ir draugai užsienyje 💌
Nuoroda pavedimams per PayPal:
www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=HJ7AHXBG343L4

<3 <3 <3

Padėkite mums, padėti jiems!
Skirkite mums savo 2 proc. paramą!
dogspotas.lt/2prc-parama/
... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook

2 savaites prieš

VšĮ „Dogspotas“

LIŪDNOS NAUJIENOS IŠ KUGELIO FRONTO

Kugelis mūsų globoje – nuo liepos 25 dienos. Deja, šiuo metu Kugelio sveikata – smarkiai pablogėjusi 🙁

Priešistorė:
www.facebook.com/dogspotas/photos/a.565111100228832/2106058736134053/?type=3&theater
www.facebook.com/dogspotas/photos/a.565111100228832/2110502162356377/?type=3&theater
www.facebook.com/dogspotas/videos/naujienos-apie-kugel%C4%AF/2112932285446698/
www.facebook.com/dogspotas/photos/a.565111100228832/2181046388635287/?type=3&theater

Dar rugpjūtį dalinomės naujienomis, kaip Kugelis puikiai jaučiasi, kiek svorio priaugo, kaip džiaugiasi nuimtu gipsu nuo letenos. DogSpoto kaime lakstė atsigavęs, mažiau lakė vandens, mažiau šlapinosi, nesiskundė apetitu. Žinoma, buvo keletas prastesnių dienų, bet apskritai jo būkle buvome patenkinti. Laikėmės režimo – papildai, gydomasis maistas, fosforo surišimo milteliai, stengėmės, kad Kugelis nenumestų svorio. Kugelis net rado namų globą pas mūsų savanorį-globėją Luką, kuris nepabūgo prižiūrėti ligoniuko. Globoje Kugelis gavo žymiai daugiau dėmesio, rūpesčio ir pasivaikščiojimų Vingio parke.

Deja, šiai dienai Kugelis jau 7 dienas iš eilės važiuoja į kliniką lašelinėms. Visiškai nebenori valgyti, susilpnėjo, liūdnas... Svoris krito iki 11,4 kg. Kraujo rodikliai – ir vėl labai blogi. O blogiausia tai, kad organizmas nebereaguoja į lašelines... Klinikoje atlikti papildomi natrio, fosforo ir kalio elementų tyrimai, gerų žinių nėra. Paskutinė viltis, kurios griebiamės, kaip šiaudo – lėtos lašelinės. Šiandien Kugelis buvo paliktas klinikos stacionare, rytoj važiuojame lankyti.

Plyšta širdis. Taip, žinome Kugelio diagnozę – inkstų nepakankamumas, inkstų patologija. Bet nenorim patikėti, kad vieną savaitę turime guvų, žaismingą ir atsigavusį globotinį, o kitą – nebeturime ko griebtis, kad pagerintume jo būklę. Norime tikėti, kad lėtos lašelinės suveiks, nes kito varianto nebeturime.

Pakartotiniai kraujo tyrimai, lašelinės kiekvieną dieną – ne pigus „malonumas“. Žinoma, atiduotume viską, kad tik Kugeliui pagerėtų... Bet dabar prašome padėti neturėti skolos už šias atliekamas procedūras. Ir prašome visų palaikymo šiuo sunkiu metu. Kugelis – nuostabus, daug prisikentėjęs mažylis, norime padaryti viską, ką įmanoma ir kas nuo mūsų priklauso.

VšĮ „Dogspotas“
Paramos gavėjo kodas: 303167452
Bankas: „Swedbank“
Banko sąsk.: LT68 7300 0101 3720 8824
Paskirtis: KUGELIUI

Gerus darbus turi galimybę daryti ir draugai užsienyje 💌
Nuoroda pavedimams per PayPal:
www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=HJ7AHXBG343L4

<3 <3 <3

Padėkite mums, padėti jiems!
Skirkite mums savo 2 proc. paramą!
dogspotas.lt/2prc-parama/
... DaugiauMažiau

Žiūrėti Facebook
SEKITE MUS