Miniukė

Apie Miniukę

VardasMiniukė
Amžius7 metai
VeislėPrancūzų buldogo mišrūnė
LytisKalytė
Sterilizacija/KastracijaAtlikta
Kailio tipasTrumpaplaukis
Kailio spalvaSmėlinė su baltu
BruožaiSkiepyta, ženklinta, turi euro pasą

IEŠKO NAMŲ

Susipažinkite su Miniuke. Miniukė buvo naudota eksportiniam dauginimui… Iš tikro, net nežinome, kaip tai pavadinti. Ji buvo sukergiama Lietuvoje, o tada – siunčiama į užsienį vesti šuniukų. O tada vėl grąžinama atgal… Negalime pasakyti, kiek tokių kelionių ir vadų buvo. Faktas, kad Miniukė iš pradžių labai nepasitikėjo savimi, nesuprato, kas yra žmogiškas švelnumas ir rūpestis.

Šiandien Miniukė yra tobulo charakterio gražuolė. Visus reikaliukus daro tik lauke. Ji – ramaus būdo, be reikalo neaušina burnos, bet esant reikalui suloja. Nėra ta, kuri įkyriai prašo dėmesio, tačiau jeigu pastebi, kad žmogus gali skirti laiko, būtinai šią progą išnaudos.

Dievina apsikabinimus, kuo sunku patikėti, nes pirmąsias dvi savaites jų tiesiog bijojo. Mėgsta susirangyti ant kelių ir mėgautis nugaros pakasymais. Yra šilumos mėgėja, tad miega šiltai ir, pageidautina, su minkštu žaisliuku. Tiesa, kitų žaislų jai nereikia – ji tiesiog nežino, ką su jais veikti. Nors ir yra gana rami, bet pamačiusi pavadėlį neriasi iš kailio, kad tik greičiau eiti į lauką. Lauke domisi viskuo.

Mėgaujasi žmonių draugija, bet negali pakęsti kitų keturkojų. Labai mėgsta važinėti automobiliu (arba bent jame pasėdėti), bet negali ištverti ilgų kelionių.

Miniukė yra sterilizuota, skiepyta, čipuota, turi europasą, atlikti kraujo tyrimai. Šiai žavuolei – 7 metai. Beje, niekad tiek neduotumėm, bet žinome tikslų jos amžių.

Miniukė yra VILNIUJE ir labai laukia savo būsimo šeimininko skambučio 

Skambinti savanorei-globėjai Erikai (862337925).

SEKITE MUS