Arčis

Apie Arčį

VardasArčis
Amžius3 metai
VeislėMopso mišrūnas
LytisPatinas
Sterilizacija/KastracijaNeatlikta
Kailio tipasTrumpaplaukis
Kailio spalvaSmėlinė
BruožaiSkiepytas, ženklintas, atliktas MRT tyrimas

ARČIS IEŠKO NAMŲ

Arčis yra vienas įspūdingiausių mūsų globotinių. Be galo gražus, su charakteriu, tikras „papūstažandis“.

Arčis yra santūrus, individualistas, bet labai mėgsta „pakalbėti“. Kalbina ir atvykusius svečius, ir šiaip kartais paburbuliuoja, o jau kai laikas eiti į lauką – laikykitės! Džiaugsmui ir amsėjimui nebus ribų.

Visų mopsų būryje Arčis išsiskiria dėl savo būdo… Tikras aristokratas, kitaip nepavadinsi. Ne veltui jį vadiname „Arčibaldu“ arba „Princuliu“. Jeigu jau miegot – tai galima ir ant dviejų pagalvių. Jeigu kažkur dalina skaniukus – jis neis ir nesistumdys, kaip koks prasčiokas. Stebės viską iš tolėliau, kol skanukas pats pas jį „atkeliaus“. Ir ne, jis ne koks parsidavėlis. Kad ir kaip bebūtų keista, jo maistu nepapirksi. Kas kita – pakasymai ir žaidimai.

Su kitais gyvūnais Arčis visai sutaria, bet nėra „kontakto“ mėgėjas. Jeigu koks kitas globotinis prie jo prigula ir, neduokdie, prisiliečia, Arčis pasipiktinęs pakeičia poilsio vietą. Tiesa, Arčis turi savų simpatijų – jeigu jau kokią mopsę nusižiūri, tai kukliai išreiškia savo prielankumą lyžtelėdamas jos ausį.

Arčis – neliečiamasis. Laaabai nemėgsta nagų karpymo, ausų ir raukšlių valymo. Apie šias procedūras jis turi tvirtą nuomonę.

Trumpas dosjė: Arčiui yra 3 metai, jis skiepytas, ženklintas. Kadangi turėjo bėdų su nugara (išvaržos), kastracijos atsisakėme. Valgo Eukanuba Lamb and Rice maistą, gauna papildus sąnariams (Hyaloral).

Šiuo metu Arčis yra Vilniuje. Dėl jo skambinti Indrei (8604 83244).

SEKITE MUS