Kleo

Apie Kleo

VardasKleo
Amžius7,5 metų
VeislėMopso mišrūnė
LytisKalytė
Sterilizacija/KastracijaAtlikta
Kailio tipasTrumpaplaukis
Kailio spalvaJuoda
BruožaiSkiepyta, ženklinta, sutvarkyti dantys, atlikta kardiograma, turi europasą

Charizmatiškoji KLEO ieško namų!

🐕Kleo yra ypatinga ir UNIKALI mūsų globotinė. Ne, ne todėl, kad ji yra „piratukė“. Kleo yra unikali savo charakteriu, išraiškingumu ir sugebėjimu patraukti visų dėmesį. 

🐕Namie vadiname ją „Sibiro mopse“. Kodėl? Galbūt dėl tankaus, juodo kailio, su žavingais „pasidabravimais“. O gal todėl, kad ji dievina laisvę, naršyti ir lakstyti miške nepramintais takeliais. Nors jos amžius jau tas, kur „link senjorų“, dievaži, aktyvumo ir energijos jai pavydėtų ne vienas jauniklis.

🐕Jeigu Kleo turėtų zodiako ženklą, sakytume, kad ji – tikras dvynys. Lauke – aktyvistė, linksmuolė, džiuginanti „zuikio priepuoliais“ ir be proto plačia šypsena. O namie – „katašunis“. Dievinanti pilvuko paglostymus, pagulinėjimus ir pyktelėjanti dėl bereikalingo kitų šunų sukeliamo šurmulio. 

Šiek tiek faktų apie KLEO:
Namie vadiname ją Kleopatra, Klioške arba Klijonke. O taip, visi pas mus turi pravardes 
Kleo yra maisto „siurbimo“ čempionė. Kol kas iš viso pulko globotinių ji savo maisto dubenėlį ištuština greičiausiai.
Nežinia, kur Kleo išmoko elgtis, kaip katė, bet tai tikrai stebina – prausiasi, kaip katė, su rimčiausia veido išraiška. Žaidžia su žmogaus rankomis, kaip katė. Vartosi ir krapštinėja žmogų, kaip katė. 
Kleo yra šiek tiek „kalbantis“ šuo. Ji mėgsta komunikuoti  Žodžiais neapibūdinsim to džiaugsmo ir garsų garselių, kai grįžtame name ir Kleo širdį užlieja laimė. O ji ne iš tų, kuri slėptų emocijas 
Vos nepamiršome Kleo uodegos! Negalime nepaminėti tokios puošmenos – puri, pūsta, kaip kokio povo. Ir, atrodo, Kleo žino, kokį atributą turi. Uodega visada išdidžiai pariesta. O kur dar charizmatiškoji šypsena? 
Apskritai, Kleo yra visiška gerietė, mėgsta apsimesti „sargaujančia“, bet labiausiai dievina gamtą, lauką, žmonių kompaniją.

Trumpai: Kleo yra sterilizuota, ženklinta, skiepyta, sutvarkyti dantukai, atlikti kraujo tyrimai, atliktas širdies tyrimas (kardiograma), sulašinti lašiukai nuo erkių, turi europasą. Šiuo metu Kleo yra 7 metai, bet elgesys – kaip max. 4 metų kalytės. Sutaria su kitais, ramiais šunimis, neypatingai reaguoja į katinus, sutartų ir su vaikais. Nealergiška, nereikalaujanti ypatingos papildomos priežiūros. 

Dėl Kleopatros skambinti Indrei (8604 83244), Vilnius (atstumas geriems namams nėra problema)

SEKITE MUS