Deizė

Apie Deizę

DEIZĖ LAUKIA KALĖDINIO STEBUKLO – TIKRŲ NAMŲ IR SAVO ŽMOGAUS

Tiek nedaug Deizei trūksta iki pilnos laimės. Gyvenime regėjusi ir šilto, ir šalto, ištrūkusi nuo likimo prie būdos, didvyriškai atlaikiusi visą reabilitaciją, šiandien ji jau žvalgosi savo namų ir laukia savo KALĖDINIO STEBUKLO.

Tikri namai ir savas žmogus. Atrodo, taip paprasta, bet Deizei – vienas didžiausių norų.

Žmogus Deizei yra VISKAS. Žmogus, su kuriuo galėtų kartu eiti pasivaikščioti (o tai ji tikrai mėgsta), su kuriuo galėtų ir žaisliuką patampyti (širdyje tikrai dar ne ruduo, o pats žydėjimas), o gal tiesiog jaukiai susisukus po dekučiu žiūrėti filmą? Kokį – visai nesvarbu. Deizei svarbiausia – žmogus, jo draugija. O jeigu dar ir „pakasytukų“ gauna, tai būtinai švelniai krepštelėdama letena paprašys na daaaar truputį.

Deizė – ypač charizmatiška, bet drauge ir nepretenzinga, neįkyri ir „išlaikyta“ damutė. Namuose tikrai nieko nenuniokos, nesugrauš, o tiesiog kantriai lauks sugrįžtančio šeimininko.

TRUMPAS DOSJĖ: Deizė yra 6-7 metų amžiaus, sterilizuota, skiepyta, ženklinta, atlikti kraujo tyrimai bei plaučių rengenas. Labai meili, draugiška, tačiau naujuose namuose norėtų būti vienturtė.

Pradinę Deizės istoriją rasite čia: https://www.facebook.com/dogspotas/photos/a.565111100228832/3152568288149754/?type=3&theater

Dėl Deizės – pildykite anketą www.dogspotas.lt/anketa arba skambinkite Julijai telefonu 8615 48990. Šiuo metu Deizė yra VILNIUJE.

SEKITE MUS