Paaukok!

Tik jūsų paramos dėka mes galime daugiau!

Kadangi DogSpotas yra ne pelno siekianti viešoji įstaiga, už didžiąją veiklai reikalingą lėšų dalį esame dėkingi paprastiems žmonėms. Priešingai nei daugelis galvoja, valstybė nefinansuoja gyvūnų prieglaudų ir gyvūnų gerovės organizacijų veiklų. Pagrindiniai aukotojai yra gyventojai bei įmonės, taip pat reikiamų lėšų pavyksta surinkti įvairių renginių (pavyzdžiui, Kalėdinės mugės beglobiams paremti) bei pavienių žmonių iniciatyvumo dėka. Didelė finansinė paspirtis – 2 proc. nuo GPM parama, kurią gauname kartą per metus.

Prisidėti prie DogSpoto veiklos galima įvairiausiais būdais: galite skirti savo laiką, įgūdžius, užsiimti laikina globa arba skirti norimo dydžio auką (mažų aukų – nėra).

Jūsų aukos padės mums užtikrinti tinkamą globotinių priežiūrą bei gydymą, kuris ne retai iš tiesų  siekia įspūdingas sumas. Ar žinojote, kad vidutinės išlaidos, kurių prireikia norint paruošti vieną mūsų globotinį išvykimui į naujus namus, paprastai siekia apie penkis šimtus eurų?

Nepaisant mūsų gelbėjimo veiklos išlaidų, norėdami į savo šeimą priimti DogSpoto globotinį neturėsite mokėti jokių mokesčių. Mes esame tikri, kad geriausia „auka“ ar „dovana“ yra NAUJI ir TIKRI namai mūsų išglobotam suplotasnukiui. Nepriklausomai nuo jo amžiaus, išvaizdos ir sveikatos ypatumų.

 

Paaukokite VšĮ Dogspotas

Aukotojo informacija

Aukojama suma: 10.00€

SEKITE MUS