DogSpoto Reabilitacijos centro projektas

DogSpotas yra ne pelno siekianti organizacija arba, kaip save vadiname, suplotasnukių gelbėtojai. Mūsų misija – ištiesti pagalbos ranką bei surasti naujus namus benamiams suplotasnukiams (prancūzų buldogams, anglų buldogams, mopsams, pekinams, bokseriams bei šių veislių mišrūnams) ir kitiems likimo nuskriaustiems šunims, kurie dėl ligų, negalios, patirtų traumų ar kitų priežasčių tapo nereikalingi, atsidūrė gatvėje arba sanitarinėse tarnybose.

Įstaiga neturi prieglaudos ir veikia tik namų globų tinklo principu. DogSpoto organizacija yra tik laikina stotelė tarp šuns buvusio gyvenimo ir naujojo gyvenimo tikruose namuose.

Jau penkerius metus be atokvėpio dirbame ir gelbėjame likimo nuskriaustus suplotasnukius. Apie nuosavą DogSpoto Reabilitacijos centrą globojamiems suplotasnukiams bei kitiems traumas patyrusiems šunims anksčiau nė nedrįsome pasvajoti, tačiau gyvūnų, kuriais rūpinamės, skaičius nuolat auga, o reabilitaciją namų sąlygomis norime pakeisti į profesionalų Reabilitacijos centrą.

 

ŠIO POJEKTO TIKSLAS yra surinkti lėšas DogSpoto Reabilitacijos centro įsigijimui. Projektas bus vykdomas du mėnesius minios sutelktinio aukojimo portale Indiegogo.com 2018 m. lapkritį-gruodį.

Reabilitacijos srityje turime tikrai daug patirties, dėl to matome, kad tokia unikali vieta Lietuvoje yra be galo reikalinga. Reabilitacijos centro įkūrimo tikslas – sukurti erdvę, sąlygas bei priemones efektyvesniam globotinių reabilitavimui. Planuojama reabilitacijos zona su bėgimo takeliu, balansiniais kamuoliais, stimuliuojančiais kilimėliais ir kitomis šunų mankštai reikalingomis priemonėmis, karantino vieta, procedūrų kabinetas, gyvūnų maudymui skirta vonia. Lauke būtų įrengtas baseinas. Vandens procedūros (hidroterapija) ypatingai naudingos šunims po stuburo išvaržų, girnelių operacijų, o taip pat pasitarnautų senjorų raumenų stiprinimui. Bendradarbiaujame su dresūros mokyklomis, turėdami savo kiemą̨, galėtume rengti jungtines dresūros pamokas savo globotiniams, padėti įveikti jiems savo baimes ir efektyviau spręsti elgsenos problemas.

Reabilitacijos centras taptų  ir ta vieta, kurioje jiems skirtą laiką nugyventų visi globotiniai, kurie taip ir nerado namų dėl savo amžiaus, ligų ar patologijų.

 

KODĖL MUMS TAI SVARBU?

Visų pirma, gyvūnų Reabilitacijos centras būtų unikali vieta Lietuvoje, kuriai poreikį jaučia ne tik DogSpotas, tačiau ir kitos gyvūnų globos organizacijos, kurios reabilituoja augintinius, bei visi šunų augintojai, reabilituojantys savo gyvūną namuose ir ieškantys profesionalios pagalbos.

Visų antra, Reabilitacijos centras pats savaime neišspręs gyvūnų nepriežiūros Lietuvoje problemos, tačiau greitesnis ir efektyvesnis globotinių reabilitavimas ir galiausiai namų radimas prisidėtų prie neprižiūrėtų gyvūnų Lietuvoje skaičiaus mažinimo ir visuomenės švietimo.

Taip pat šio projekto įgyvendinimas atspindi ir pačios organizacijos brandą. Nuolat rūpinamasi yra virš 50 globotinių, o dažnai tai yra sudėtingi ir labai sudėtingi atvejai, kuriems būtina reabilitacija po stuburo traumų, išvaržų, kelio girnelių operacijų. Augant globotinių skaičiui, tapo neišvengiama orientuotis į organizacijos veiklos efektyvumą ir profesionalumą. DogSpoto Reabilitacijos centras leistų mums be streso priimti daugiau globotinių, kokybiškiau juos globoti ir reabilituoti. Tai būtų vieta, kurioje nebūtume svečiai, nebūtume nuomininkai.

 

 

KAIP AUKOTI?

Būtent šiam projektui yra sukurta speciali atributikos linija.

Kiekvienam aukojančiam per Indiegogo.com platformą bus padėkota specialia dovanėle.

 

 

 

 

 

SEKITE MUS