Apie mus

tikslas ir misija

DogSpotas yra ne pelno siekianti organizacija arba, kaip save vadiname, suplotasnukių gelbėtojai.

Mūsų misija – ištiesti pagalbos ranką bei surasti naujus namus benamiams suplotasnukiams (prancūzų buldogams, anglų buldogams, mopsams, pekinams, bokseriams bei šių veislių mišrūnams) ir kitiems likimo nuskriaustiems šunims, kurie dėl ligų, negalios, patirtų traumų ar kitų priežasčių tapo nereikalingi, atsidūrė gatvėje arba sanitarinėse tarnybose.

0
IŠGELBĖTŲ
0
DABAR GLOBOJE
0
LIKO ORGANIZACIJOJE

Veiklos principai

DogSpoto organizacija yra tik laikina stotelė tarp šuns buvusio gyvenimo ir naujojo gyvenimo tikruose namuose. Mūsų organizacija neturi būstinės, mes neturime nustatytų darbo valandų. Mes turime šaunių savanorių, kuriuos vadiname DogSpoto komanda arba, tiesiog DogSpoto šeima. Šiuo metu mūsų savanorių ir globėjų namų tinklas apima įvairius Lietuvos kampelius, tačiau pagrindiniai „taškai“ yra Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje.

Mūsų organizacijoje gyvūnams nėra taikoma eutanazija ir mes niekada nenusigręžiame bei nesakome „NE“ suplotasnukiui, kuriam reikia pagalbos, dėl jo ligų, medicininių poreikių ar amžiaus.

2015 metų veiklos ataskaita

2016 metų veiklos ataskaita

2017 metų veiklos ataskaita

2018 metų veiklos ataskaita

Veterinarinė priežiūra

Savo globotiniams užtikriname reikiamą veterinarinę priežiūrą bei gydymą. Globotiniams atliekamos apžiūros, kraujo tyrimai, jie nukirminami, skiepijami, ženklinami. Tai tik dalis atliekamų procedūrų – būtent veterinarinės išlaidos sudaro didžiausią mūsų sąnaudų dalį. Sudėtingos operacijos, kompiuterinės tomografijos tyrimai, kokybiški gydomieji pašarai…

Labai svarbus aspektas – sterilizacija ir kastracija. Tai vienintelis būdas kontroliuoti beglobių gyvūnų populiaciją bei užkirsti kelią į vieną ar kitą veislę panašių gyvūnų išnaudojimui.

Didelį dėmesį skiriame globotinių emociniams poreikiams bei elgsenos problemoms.

Apie 80 procentų mūsų globojamų suplotasnukių yra smarkiai neprižiūrėti ir apleisti, taigi jų paruošimas į naujus namus gali užtrukti nuo 3 iki 6 mėnesių.

MŪSŲ GLOBOTINIAI

Susipažinkite su mūsų globojamais gyvūnais

+370 604 83244; +370 648 46937

info@dogspotas.lt 

COPYRIGHT 2017, AdMarcus Charity Project

SEKITE MUS