Naujas projektas „Ratukai šunims“

PROJEKTAS LAIKINAI SUSTABDYTAS

 

Gyvūnų globos, gelbėjimo ir gydymo srityje dirbame jau daugiau nei penkerius metus. Projektas „Ratukai šunims“ yra neatskiriama mūsų suplotasnukių gelbėjimo organizacijos „Dogspotas“ dalis, nes būtent šios veiklos dėka įgavome patirties gyvūnų reabilitavimo srityje, o dabar norime pasidalinti savo įgūdžiais ir galimybėmis su visais kitais, kuriems būtina pagalba.

Ką mes siūlome?
Individualiai kiekvienam gyvūnui pritaikytus ratukus. Ratukai derinami su kokybiškomis „K9“ petnešomis. Ratukų konstrukcija yra lengva, galimi skirtingi modeliai, priklausomai nuo šuns dydžio, negalios pobūdžio ir poreikių (pvz., priklausomai nuo to, kokių letenų šuo negali valdyti (priekinių ar galinių, ar visų), ar šuo jau niekada nebevaikščios, ar ratukai bus naudojami reabilitacijai ir t. t.).

Konsultacijos reabilitavimo klausimais. Savo veikloje esame susidūrę su įvairiausiais atvejais – stuburo išvaržomis, neoperuotinomis stuburo patologijomis, senatvinėmis degeneracinėmis stuburo ligomis, dėl traumų suluošintais gyvūnais. Kiekvienas atvejis – unikalus, tačiau drauge turi ir daug bendrų taškų. Dalinamės informacija apie reabilitavimo būdus (vandens procedūras, mankštas ir pan.) ir priemones (nešykles, pilvo juostas ir t. t.), nukreipiame pas kompetentingus veterinarus ir specialistus (pvz., masažo, akupunktūros). Reabilitacijai skoliname „NeuroTrac TEN“ elektrostimuliacijos prietaisus, kurie dažnai naudojami po stuburo išvaržų operacijų.

Archyvai

Kategorijos

SEKITE MUS